fbpx

КОРИСНІ ПОРАДИ

ДЛЯ КАЯКІНГУ ЧИ SUP З ДІТЬМИ

    Шукаєте пригоди на свіжому повітрі, якими може насолодитися вся родина? Передайте дітям свою любов до SUP чи каяку та отримуйте задоволення разом.

    Подаруйте своїм дітям чудовий досвід. Ми впевнені, що вже з першого разу веслування стане одним із найприємніших хобі для вашої родини. Скористайтеся цими порадами, виходячи з нашого досвіду, щоб зробити процес перебування на воді веселим та безпечним, і побачите, як ваші діти будуть вдячні вам.

Безпека

    Напевно, найголовніший аспект прогулянок на воді. Дитина та дорослий мають бути у жилетах. Якщо ви вийшли на одному борді, то дитину бажано садити перед собою, щоб контролювати її поведінку та настрій.

    Обов'язковою умовою перед виходом на воду є наявність головного убору та достатньої кількості води. Також не забувайте наносити сонцезахисний крем.

РЕАЛІСТИЧНІ ОЧІКУВАННЯ ЩОДО ПРОГУЛЯНКИ

    Діти втомлюються, дітям стає холодно, дітям нудно, діти зголодніють, діти плачуть, і взагалі діти досить непередбачувані. Якщо ви пройшли лише 100 метрів, нехай буде так, наступні рази ця дистанція збільшуватиметься. Дитина рідко зацікавлена у дуже довгих чи складних дистанціях, для неї головне емоції та спілкування. Розбавляйте прогулянку спонтанними ідеями та веселощами: можете зупинитися, щоб поплавати, з'ясуйте хто може краще стрибнути з дошки, або влаштуйте класичні перегони на 100 метрів.

Виправляйте помилки, але не забувайте заохочувати і хвалити

    Не бійтеся виправляти помилки, але зробіть так, щоб ваша дитина відчувала себе комфортно, і пам'ятайте, що якою б повільною дитина не була, вона намагається щосили. Якщо ви почнете ставити непосильні завдання, це швидше за все не призведе до прогресу, а лише позбавить дитину бажання веслувати.

vegetarianstvo-i-sport-vo-vremya-beremennosti-2-1

    Кожен з нас любить відчувати власний фізичний розвиток, але такі прогулянки не про тренування. З їх допомогою можна отримати найголовніше та найцінніше: емоції від спілкування, веселощі, фотографії та відео зі своїми дітьми. Такі моменти веселого проведення часу назавжди залишаться у ваших спогадах.

Наші партнери
Advamced Boards Design
Nika Composite
Sea To Summit
Axiom
Borika
Neris
Ordana
Riverday
Kovalencom
SeaBird
Shambala
Stanley
Sup Station Dnipro Logo
Підписатися
м. Дніпро, вул. Наб. Перемоги 1д
м. Дніпро, вул. Монастирський острів
м. Дніпро, вул. Наб. Заводська 94л

Подзвонити

Каяки та Сапи | SUP STATION
м. Дніпро, Україна
Телефон: +38 067 519 69 69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.