fbpx

SUP-йога

    Йога на SUP або SUP-йога – синергія елементів класичної йоги та фізичного навантаження, пов'язаного з балансом на SUP-дошці.

    SUP це абревіатура від Stand-Up-Paddling, веслування стоячи. У деяких країнах цей вид активності називають Paddleboard – дошка із веслом.

    SUP-йога різноманітніша за класичну йогу на килимі в студії або в парку, але створює обмеження для деяких вправ. Для основного комплексу ми обрали нескладні, але максимально ефективні вправи для комфортного виконання на нестабільній поверхні SUP-дошки.


sup-yoga-4
sup-yoga-4

    Заняття проходять у гарній та тихій акваторії захищеної від хвиль та вітру навколо спеціально обладнаного SUP-порту схожого на ромашку. Мобільність SUP-порту дозволяє іноді змінювати локації занять.

    На початку заняття протягом 10-15 хвилин ви гребете на SUP у спокійному режимі, отримуючи необхідне аеробне навантаження та готуючи своє тіло до майбутніх вправ. Вас супроводжує тренер-інструктор, коригуючи техніку веслування та налаштовуючи на заняття.

    Одне з найчастіших питань: чи можу я впасти у воду?

    Так можете! Але тільки якщо самі цього захочете).

    На наш 3-річний досвід занять, одиниці з необережності опинялися у воді. Та й то тільки тому, що не виконували інструкцій та рекомендацій тренера-інструктора. Все буде гаразд, повірте! Ви отримаєте задоволення та насолоду від наших занять.

    Заняття SUP-йогою не переслідують суворих правил. Головне, щоб вам було комфортно та безпечно. Ми починаємо поступово з найпростіших вправ на розслаблення та баланс, поступово переходячи до більш складних, але доступних практично кожному.

    Якщо ви ніколи не займались йогою, але знаєте, що таке SUP, або, навпаки, щодня практикуєте йогу, але не знайомі з веслуванням на дошці стоячи, то SUP-йога – чудовий спосіб дізнатися щось «свіженьке» про улюблену активність чи навіть знайти нове захоплення. Плеск води, спів птахів та шелест очерету чудово доповнюють медитативну основу йоги, а глибока розтяжка та зміцнення внутрішніх м'язів однозначно будуть корисні веслярам на SUP.

    Заняття SUP-йогою допомагають зменшити рівень стресу, стабілізують дихання та гармонізують та впорядковують думки, при цьому, прокачуючи основні групи м'язів. SUP-йога – ідеальне поєднання гармонії та фізичного навантаження.

    Ми пропонуємо Вам розпочинати або закінчувати день заняттям у групах з SUP-йоги на базі Гребного Центру SUP STATION DNIPRO.

Наші партнери
Advamced Boards Design
Nika Composite
Sea To Summit
Axiom
Borika
Neris
Ordana
Riverday
Kovalencom
SeaBird
Shambala
Stanley
Sup Station Dnipro Logo
Підписатися
м. Дніпро, вул. Наб. Перемоги 1д
м. Дніпро, вул. Монастирський острів
м. Дніпро, вул. Наб. Заводська 94л

Подзвонити

Каяки та Сапи | SUP STATION
м. Дніпро, Україна
Телефон: +38 067 519 69 69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.